Vier maal top 10
Wiegerinck feliciteert de 14 ziekenhuizen van eigen ontwerp die op 29 augustus een plek hebben gekregen in de jaarlijks terugkerende ziekenhuizenranglijst. Vier ziekenhuizen hiervan zijn goed voor een top 10-plaats.
Het AD stelde dit jaar voor de zesde keer de Ziekenhuis Top 100 samen. Dit gebeurt op basis van informatie die de ziekenhuizen op instructie van de Inspectie voor de Gezondheidszorg vrijgeven. Het AD heeft aan deze criteria vervolgens punten toegekend. Voor deze ranglijst is gebruik gemaakt van 36 kwaliteitscriteria, opgesteld in overleg met medische- en brancheorganisaties, waarvan er 10 zijn gericht op patiëntvriendelijkheid en patiënttevredenheid. Ruim 32.000 patiëntoordelen worden hiervoor meegewogen.
Wiegerinck blijft werken aan de deskundigheid van haar zorggebouwen om ook in de toekomst bij te blijven dragen aan de kwaliteit van de zorgverlening
